fbpx

#thementoringeffect Quantum Leap

Cesta k Seba-Poznaniu a Uspechu

Cesta za seba-poznaním! Vybuduj a posilni seba-istotu k zvyšeniu vplyvu a dopadu na druhých a na svet!

PRIDAJ SA K NÁM A NÁJDI CESTU OD VYHORENIA ČI KRÍZY K POCITU ÚŽASNÝCH MOŽNOSTÍ, SILY A VÍZIE S ÚČELOM

Unikátny transformačný zážitok v osobnom a kariérnom výkone.

 

THE QUANTUM LEAP PROJECT

Tento program je vedený online, počas 60 až 90-minutových Yoom stretnutí v menšej skupine prevažne žien. Transformatívne a interaktívne mastreclass sú vedené, Alexandrou, mentorom a kaučom, so skusenosťami a štúdiom v Austrálii a s podnikateľskými a kaučingovými skusenosťami z Europy – Slovenska, USA, Karibiku, Thajska a Austrálie. Tento program je určený pre moderné ženy, podnikateľky alebo ženy vo vyšsom manažmente, profesionálky, ktoré hľadajú prístup k vyšším levelom porozumenia,  produktivity, výkonu, účelu, emocionálneho majstrovstva čo im umožní mať väčší dopad na ľudí okolo, na seba samu a v práci či v ostatných kategóriach života. 

Po ročnej skúsenosti a skvelými výsledkami s pilotným programom Quantum Leap na Slovenskom, Austrálskom a Chorvátskom trhu som sa rozhodla oficiálne lančovať tento program a byť tu pre Slovenský trh, aj keď zo vzdialenej Austrálie.

Keďže je to teraz “nový normal” byť online otvárajú sa mi nové možnosti vrátenia a zdielania mojich skúsenosti.

A preto si dovoľujem to využiť a pomôcť komu môžem a kto má yáujem o zmenu, pretože viem aký obrovský dopad tento program mal posledné dva roky na klientov, ktorí boli zaradení v testovaní a pretváraní programu.

WHO IS QUANTUM LEAP DESIGNED FOR?

PRE KOHO JE QUANTUM LEAP URČENÝ?

WHO IS QUANTUM LEAP DESIGNED FOR?

Business Owners and Entrepreneurs, Corporate Executives, Managers and Seasoned Professionals.

QUANTUM LEAP - MIESTO KDE TREBA BYT!

ČO JE TVOJA ŽIVOTNÁ VÍZIA? 

Čo sa spolu naučíme

Testimonials

PRIDAJ SA!

Pre Transformujúci zážitok, vyššiu produktivitu a  výkon!

Účel a vízia je pomôcť ľuďom byť lepšími a šťastnejsími....byť absolútne nezastaviteľným lidrom, priateľom, či rodičom...

Rozhodla som sa vykreovat program, ktorý je šitý na mieru pre uspesne a zaneprazdnene ženy a mužov. Po dvojrocnom vyskume a premenach ktorymi si program presiel, obsahuje systemy a metody na osobnostny rozvoj, ktore pomozu priniest to najlepsie v ludoch. ktori hladaju ako spristupnit vysoky vykon,  produktivitu, vysoky level ucelu v liderstve a seba poznania a nájsť účel života.

Nasi klienti

Masterclasses
Dennych cviceni
Hodiny - Otazky a odpovede

QUANTUM LEAP PROGRAM

8-tyzdnovy program sprevadzane masterclass, ktore vam pomozu najst zmysel a ucel.

group coaching & mentoring

Pristup k skupinovemu mentoringu a coachingu  a kratkym “otazky a odpovede” masterclass. Prosim kontaktujte ma cez email alex@thementoringeffect.com na zarezervovanie hovoru.

Pristup k online portalu na nasej webstranke

Kazdy tyzden budeme pridavat nahrane hodiny, ku ktorym sa budes vediet vratit a znova si ich vypocut. Samozrejem postupne spristupnime prelozeen videa, ktore ostanu v tvojom clenskom portale. Tvoja kniznica sa bude rozsirovat pocas roka. 

Tyzdenne 20 - 60 Minutove NAHRAVKY

Nahravka sa sklada zvycajne z 20-60 minut obsahu a predstavenia temy, 15 az 30 minut coaching a mentoring a 30 minut otazky a odpovede. Tieto hodiny su interaktivne a naozaj sa snazime implementovat co najviac na hodine alebo pocas sukromneho hovoru.

Pocas programu su pristupne videa a audia v anglickom jazyku na vyziadanie.

Program koordinator

Pocas programu mas pristup ku koordinatorovi a k mentorovi. Koordinator sa postara o to aby tvoje otazky boli odpovedane a hlavne aby si dostal podporu aku potrebujes na svoj osobnostny rast pocas kurzu.

Pristup k skupine na Whatsapp kde komunikujeme a spolupracujeme kazdy den ak je to potrebne.

Ucebne materialy

Dostupne materialy, pracovne zosity s ulohami a pristup k materialom v clenskom portale.

PRAVIDELNE cvicenia

Male ulohy, ktore pomozu s pracou na sebe pocas programu a ktore musia byt splene na to aby si dosiahol maximalnu transformaciu pocas programu.

10 DOVODOV ZACAT A PRIDAT SA K NAM